Maca peruánská - koncentrát 4:1

Koncentrát - extrakt 4:1 naprostou je raritou na českém trhu :-)

235 Kč 209,82 Kč bez DPH

Extrakt macy je raritou na českém trhu. Je laboratorně připraven a obsahuje 4× více účinných látek, než surový produkt. Veliké plus extraktu macy je jeho snadná příprava a snížení objemu potřebné suroviny. K dosažení stejného účinku stačí pozřít 4× menší množství, než je doporučeno u kořene. Navíc, díky přiložené dávkovací lžičce, poměrně přesně odměříte potřebné množství. Extrakt je příjemné chuti a vůně.

Maca je celoroční dvouletá rostlina malého vzrůstu, dorůstá výšky až 15 cm. Má specifickou sladkou chuť a aroma.

Maca příznivě působí na fyzické a duševní zdraví. Používá se jako prostředek podporující výdrž a vitalitu, je vhodná pro sportovce a lidi s fyzicky náročným zaměstnáním.

Má pozitivní vliv na plodnost hormonální rovnováhu. Je doporučována ženám v období menopauzy.

Dávkování a způsob použití: Rozmícháme 0,5 g extraktu macy v malém množství vody nebo šťávy a vypijeme nejlépe ráno při snídani, poté to samé množství po obědě (max. dávka 1 g denně). Součástí balení je dávkovací lžička, 1 g extraktu macy = 12 vrchovatých dávkovacích lžiček.

Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu a suchu.

Balení: 20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: