Doprava a platba

Platby

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakt na poskytovatele platební brány

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267


Doprava zásilek

Dopravu pro nás zajišťují společností, Zásilkovna a Česká pošta.
 

Doručení zásilek službou Česká pošta  ceska-posta-logo-120px

Zásilky doručujeme na vámi uvedenou adresu v objednávce společností Česká pošta, s.p. https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky

  

Doručení zásilek službou Zásilkovna  zasilkovna-logo-120px

Zásilky doručujeme na vámi uvedenou adresu v objednávce společností Zásilkovna s.r.o. https://www.zasilkovna.cz/

 

Tyto podmínky Dopravy a plateb nabývají účinnosti dnem 01.12.2020.

Zelena-sila-LOGO-11-2020-wide-shoptet-green-new