Šípkový olej

Šípkový olej lisovaný zastudena. První lis.

Balení - 200ml

375 Kč 334,82 Kč bez DPH
OLEJE SIPEK 700x700
Novinka

Šípkový olej je vhodný pro posílení obranyschopnosti organismu díky velmi vysokému % vitaminu C. Šípky obsahují velké množství nenasycených mastných kyselin. Nahrazení nasycených tuků nenasycenými tuky ve stravě, přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Je to přírodní koncentrát vitaminů na zvýšení obranyschopnosti organismu. Příznivě působí na dýchací systém zejména v chladném období. Podporuje trávení a normální funkci střevního traktu. Působí příznivě na močový měchýř, ledviny. Přírodní antioxidant.

Vhodný pro přímou konzumaci nebo do tepelně neupravovaných pokrmů, skvělý pro veganskou kuchyni. Díky velmi vysokému obsahu vitamínu C má jemnou nakyslou chuť.

V oleji se mohou vyskytnout jemné třpytky. Tyto nejsou na závadu. V oleji takto probíhá krystalizace karotenoidů, kterých olej obsahuje více než mrkev :-)

Složení: 100% šípkový olej

Energetická hodnota na 100 g: 898,2 kcal /3761 kJ

Výživová hodnota na 100 g: obsah bílkovin: 0 g, sacharidů: 0 g, tuků 99,8 g.

Použití: 1 čajová lžička 2-3x denně. Vhodný pro přímou konzumaci nebo do tepelně neupravovaných pokrmů. Olej není vyroben z geneticky modifikovaných rostlin. Vyvarujte se styku s kovem.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Případný kal na dně není na závadu. Tento výrobek podstoupil radiologickou kontrolu. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku.

Doplněk stravy


Země původu : Ukrajina
OBSAH:
200 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: