Koloidní stříbro 25ppm - 1L

Koloidní stříbro 25ppm - 1L

380 Kč 314,05 Kč bez DPH
Kategorie: Koloidní stříbro
KOLOID 1l 25ppm
Akce Novinka

Z důvodu legislativy z roku 2012 o nanotechnologiích, není snadné získat na koloidní roztoky kosmetický certifikát, který doporučuje výrobek pro takové účely!!! Proto je zde napsáno, že se jedná o roztok určený pro desinfekci a očistu prostředí, či předmětů. Můžete jej ale používat stejně, jako koloidní stříbra jiných prodejců.

Více o používání si přečtěte na info stránkách www.sila-z-peru.webnode.cz  

Odkaz není záměrně aktivní, je nutné ho zkopírovat do nového okna do vyhledávače. Jinak je zde možnost postihu z úřadu SZPI z důvodu propagování informací neschválených tímto úřadem. Dík za pochopení....

Navíc náš výrobek je mnohem vyšší kvality, než jsou běžná koloidní stříbra na českém trhu. Jak je to možné? Přečtěte si, prosím, text o procesu výroby!!!

Koloidní stříbro (dále jen KS) se vyrábí řízenou elektrolýzou. Aby roztok koloidu byl co možná nejvyšší kvality, je nutné, aby voda měla co možná nejnižší vodivost (uS/cm). Pro výrobu je nutné použít speciálně demineralizovanou vodu o maximální vodivosti do 1 microsiemens (uS/cm). Toto kriterium splňuje pouze destilovaná zdravotní voda. Ta se ovšem na českém trhu již skoro neprodává!!! Nahradila ji Aqua Purificata. Ta je pro zdravotnické účely, pro které se používala destilovaná voda, plně vyhovující,ale není vhodná pro výrobu koloidů.

Je zde zásadní rozdíl pro výrobu! Aqua Purificata má vodivost 3-5 microsiemens (uS/cm)!!! Žádné maximálně 1 uS/cm!!! Ale rovnou celé 3 uS/cm a více!!! Tato voda je není vhodná pro výrobu KS. Její vysoká vodivost zabraňuje správnému štěpení nanočástic stříbra při procesu výroby. Vyrobený koloid, z Aqua Purificata, pak obsahuje velmi malé množství nanočástic stříbra, které jsou stěžejní pro charakteristické účinky KS.

Obecně tedy platí, že čím nižší stupeň microsiemens (vodivost vody), tím kvalitnější koloidní roztok.

My vyrábíme KS z demineralizované vody, která je upravena na přístroji Aqua Osmotic (od české firmy) procesem reversní osmoza (speciální čištění). Tato voda má vodivost od 0,8 – 0,20 uS/cm. Je to tedy nejnižší možná vodivost, které lze dosáhnou! Tím je zaručena nejvyšší možná kvalita výsledného koloidního roztoku!

Věřím, že s naším koloidním stříbrem budete naprosto spokojeni.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: