Přírodní balzám s olejem Sacha inchi 50ml

Přírodní balzám z bambuckého másla s olejem sacha inchi LZS a včelím voskem. 
Zbavte se bolavých kloubů, namožených svalů a šlach. Po namazání se nevytvoří krevní sraženiny, nebo se s balzámem rychle vstřebávají. Svým složením svaly a klouby skvěle vyživuje a regeneruje. A vyživený kloub nebolí :-) Zabraňuje tvorbě jizev. Působí jako antioxidant. Podporuje přirozenou elasticitu pokožky. Je vhodný také proti tvorbě strií.

250 Kč 206,61 Kč bez DPH
Kategorie: Balzámy

Balzám neobsahuje vodu, je tak vhodný pro celoroční užívání a pokožku skvěle hydratuje. Přesto, že má masťový základ, nezanechává mastný film. Rychle se vstřebává a pokožka zůstává vláčná a vyživená. 

Nabídka velikostí na eshopu je 50ml a 100ml. 

POUŽITÍ : Malé množství balzámu rozetřete na konečcích prstů, nebo v dlaních a lehce vetřete do pokožky. Při obtížích používejte alespoň 2x denně.

SACHA INCHI lisovaný za studena obsahuje až 89 druhů nenasycených, esenciálních mastných kyselin. Alfa linoleová (omega 3 až 50%), gama linoleová (omega 6 až 40%) a kyselina olejová (omega 9 až 11%) Také velmi vysoký podíl aminokyselin (bílkovin), proteinů, sterolů. Dále vitaminy A, D, E a jod, tocopheroly typu alfa a beta. Toto složení prokazatelně zajišťuje jedinečně skvělé účinky. Olej Sacha Inchi byl v roce 2005 na Světové výstavě jedlých olejů v Paříži oceněn Zlatou medailí.

Esenciální kyseliny jsou ty, které si tělo nedokáže vyrobit samo :-)

BAMBUCKÉ MÁSLO hlavní podíl kyselina olejová cca. 45%, stearová cca. 42% a linolová cca. 6%. Dále ještě kyselina linolová, palmitová, linolenová a arachidová. Vitaminy B, D, F. -dále obsahuje neobvykle vysoký podíl (6 - 10%) doprovodných vitamínů E, A. Allantoin zastoupený ve vysokém procentu je našemu tělu přirozený, napomáhá hojení a přirozeně zadržuje vlhkosti v kůži, oddaluje proces stárnutí a tvorbu vrásek. Zvlhčí i tu nejsušší pokožku, proto je vhodné na všechny partie těla např dekolt, obličej, rty, ale i na paty a lokty

Včelí vosk surový-nebělený jeho funkcí je především ochrana pokožky proti vnějším vlivům(vítr, slunce, déšť), vytváří "film" na pokožce a tím ji chrání. Také při opalování. Svým složením je velmi hydratační a regenerační. Pomáhá dalším látkám s hojením a regenerací poškozené pokožky, zatímco ji sám hluboce vyživuje a zvlhčuje. Je bohatý na estery kyselin, vitamin A, čímž přispívá ke změkčení, hydrataci a regeneraci kožních buněk. Také napomáhá změkčení, hydrataci a regeneraci kožních buněk. Urychluje regeneraci jemné pokožky, obzvláště pokožku rtů.

Skladujte v pokojové teplotě. Při vyšších teplotách se balzám stává měkčím a řidším. Nevystavujte slunečním paprskům :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: