Vlasová olejová péče

Jedinečnost výrobku spočívá v kombinaci olejů lisovaných za studena, které jsou známé svými skvělými účinky pro vlasy a zdravou vlasovou pokožku. 

NOVINKA - ZAVÁDĚCÍ CENA 

50ml

295 Kč 243,80 Kč bez DPH

Při používání vlasy přirozeně regenerují, získávají pevnost. Obnovuje se jejich přirozená struktura. Vyživení a posílení vlasové pokožky, tedy i vlasových kořínků, velmi napomáhá růstu vlasů a eliminuje jejich vypadávání. Bez přidaných chemických konzervantů a barviv.

SLOŽENÍ: BIO olej z para ořechů LZS + makadamiový olej LZS + ricínový olej LZS + vitamin E

Baleno ve skle s pipetou. 

Tip pro suché a lámavé vlasy - výživný vlasový zábal. Do dlaní aplikujte větší množství oleje a rozetřete po celé délce vlasů. Zaměřte se především na část dál od hlavy a na konečky. Důkladně olej vetkněte, vlasy promasírujte. Poté je zamotejte a zakryjte igelitem a zabalte do ručníku. Nechte působit. Čím déle necháte olej na vlasech, tím více zregenerují a budou vyživené. Potom omyjte obvyklým způsobem :-)

Tip pro použití na suchou a svědivou vlasovou pokožky – velmi malé množství kápneme pipetkou na konečky prstů jedné ruky a přiložíme na konečky prstů druhé ruky. Takto zaolejovanými konečky prstů jemně protřeme vlasovou pokožku horní části hlavy. Znovu kápneme na konečky prstů, znovu rozdělíme na prsty obou rukou a jemně vmasírujeme do vlasové pokožce okolo uší... Opakujeme i na zadní části hlavy, nebo jen v místech, kde je pokožka svědivá, či extrémně vysušená. Pokud nepoužijeme velké množství, můžeme olejku směs na pokožce nechat do následujícího mytí vlasů, neb se krásně rychle vstřebá do pokožky, kterou nezanechá mastnou, ale vyživenou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: